03.01.2017 15:24

Pólisté stoprocentní

Mladí  pólisté SK Děčín proměnili své pražské vystoupení ve 3. finálovém turnaji Přeboru

ČR starších žáků ve vítězné tažení a zvítězili ve všech třech zápasech. Upevnili si tím druhé

místo v této soutěži a na vedoucí Opavu ztrácejí již jen dva body.V závěrečném turnaji , který

se uskuteční 7. června v Plaveckém areálu v Děčíně,tak mohou ještě bojovat o titul Přeborníka ČR.Pořadí po 3 turnajích : 1.KPS Opava 14 bodů , 2.SK Děčín 12 bodů ,

3.SKS Praha 10 bodů, 4.KVP Přerov 0 bodů.

KPS Opava – SK Děčín 4 : 5 /1:0,2:3,1:1,0:1/

Opavským hráčům vyšel nástup do zápasu a v druhé čtvrtině již vedli 2:0,děčínští přeskupili obrané řady ,útoku se začalo dařit proměňování šancí a čtvrtina končila remízou

3:3.Opava se dostala 4 gólem do vedení , ale Děčín rychle srovnal. Vyrovnané utkání

rozhodl  Gablík samostatnou akcí v závěru utkání. Je třeba pochválit celé družstvo za bojovný

výkon .Branky:Viktora,Turanský,Kučera,Mrkvička,Gablík po 1

KVP Přerov – SK Děčín   3 : 8  /0:1,0:4,1:1,2:2 /

Přerovu se letos tolik nedaří jako v minulých letech, přesto dovede  potrápit i favorita,

což se potvrdilo proti Opavě.Děčínští se opět rozehrávali gólově pomalu hlavně díky dobrému

výkonu opavského brankáře, který kryl několik vyložených šancí.V druhé čtvrtině děčínští

více  naplavávali  do volného prostoru před brankou a zakončovali po kombinaci , to na soupeře platilo .V druhé půli dostala příležitost lavička , která náskok již udržela.

Branky: Gablík 3,Kučera 2,Viktora ,Šuber, Behina po 1

SKS Praha  -  SK Děčín   1 : 3  /0:0,0:0,1:1,0:2 /

Domácí chtěli za každou cenu zvítězit před svým publikem a za podpory domácích

rozhodčích , kteří jim tolerovali i nečisté zákroky.Děčané přistoupili k utkání velmi

zodpovědně a navíc dřeli hned od začátku , vytvořili si několik gólových šancí , ale ani Kučera ani Turanský neskórovali a v polovině utkání nepadla ani branka.Pražané se v třetí

čtvrtině ujali vedení , Děčín však vyrovnal padákem Gablíka , když nachytal pražského brankáře na švestkách.V dramatické poslední čtvrtině opět skóroval Gablík tentokrát

z křídla.Pak Děčín ubránil tři oslabení a 30s před koncem nařídili sudí přísně penaltu , kterou Málek zázračně kryl . Z protiútoku  Gablík  zakončil svůj padákový  hattrick .Díky patří celému družstvu za výborný výkon.